• SYMBIOSA OLEJ Z TRESČÍCH JATER

  SYMBIOSA OLEJ Z TRESČÍCH JATER

  0,5L

  • Cena: 299 Kč s DPH

  Dostupnost: Skladem

  Velmi kvalitní rybí olej pocházející ze zpracování jater vybraných druhů tresek a jiných příbuzných druhů ryb.Olej z Tresčích jater - pro psy, 1 l

  Charakteristika: Velmi kvalitní, výběrový olej získaný při zpracování jater vybraných druhů tresek a dalších, druhově příbuzných ryb, žijících v severních mořích a Atlantickém oceánu. Bezvodý, bez příměsí jiných druhů olejů, netuhne v mrazech min. do -10 °C. Olej má jantarovou barvu a má typickou, jemnou " rybí " vůni. Příznivě ovlivňuje celkový metabolizmus zvířete, kvalitu srsti, potlačuje projevy některých typů kožních alergií, atd.

  Možnosti použití: Olej z tresčích jater je vynikající, nejen jako výživný a energetický doplněk stravy pro psy, ale také jako výborné a účinné ochucovadlo. Olej je nejlépé zamíchat do krmiva tvořící denní dávku podle doporučení veterináře. Obecně doporučené dávkování: 50 - 100 ml na kg hotového krmiva. Záleží na velikosti psa a jeho fyzické zátěži. Je třeba přihlédnout i ke specifikám daného druhu - např. mini plemena, kde může být dávka ještě menší, než je zde uváděné minimum! Nemáte-li zkušenosti s použitím rybích tuků, poraďte se s veterinářem, nebo dávkujte olej nařed v minimální množství a pokud jej pes stráví bez problémů, je možno dávku úměrně zvýšit.

  Přihlášení

  Tato stránka používá cookies. Vice info