• AROMA SPREJ - lesní vůně

  AROMA SPREJ - lesní vůně

  NOVINKA

  DO SUŠIČEK

  • Cena: 790 Kč s DPH

  Dostupnost: Skladem

  200 ml

  Phytoncidesprej do PDR ,pracuje tak, že brání růstu útočících nežádoucích virů a buněk na tělo a zvyšuje aktivitu imunitního systému  a schopnost těla ke zničení nežádoucích virů a buněk. Ničí pachy u zdroje tím, že zabije bakterie způsobující zápach a také má schopnost inhibovat budoucí růst bakterií, které zápach způsobují. Phytoncide má také schopnost neutralizovat chemické pachy.

  Lesní vůně, 100% přírodní ingredience, odpuzuje klíšťata a blechy, dezodorace čerstvý relaxační, vzduch z lesa . Bylo prokázáno, že přináší relaxaci a pocit pohody.

  100% natural ingredients , Ticks and flea control ,deodorization

  Phytoncide destroys malodors at the source by killing bacteria causing odors. It also has the ability to inhibit future bacteria growth ,thus keeping future odors from arising. Phytoncide also has the ability to neutralize made-made chemical odors

  Forest air the fresh, relaxing,air of the forest has largely been found to be a direct result of the release of phytoncide from the forest trees and have been proven to bring relaxation and sense of well-being

  Phytoncides work by preventing the growth of the attacking organism enhances natural killer cell activity, which are critical factor in humans and animals immunology and the body ability to destroy unwanted viruses and cells.

  Přihlášení

  Tato stránka používá cookies. Vice info